11 grudnia 2013

Laureaci “VII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek”

11 grudnia 2013r. w Gminnym Ośrodku Kultury Rudziniec odbył się VII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek” – “Śpiewajmy i grajmy Maleńkiemu”. W przeglądzie wzięło udział 110 uczniów ze szkół podstawowych i przedszkoli Gminy Rudziniec. Komisja konkursowa w składzie: Pan Andrzej Lukoszek, Pan Henryk Pielichowski, Pan Michał Głąb oraz Pan Piotr Golombek, po burzliwych naradach przyznała nagrody w siedmiu kategoriach. Ogłoszenie szczegółowych wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystego “Koncertu Kolęd” – 12 stycznia 2014r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudzińcu.

Do zaprezentowania się podczas “Koncertu Kolęd” zapraszamy:

•  Nikolę Piechuta (z Przedszkola w Poniszowicach) z pastorałką “Po kolędzie chodzimy”,
  • Zespół wokalny “Przedszkolaki z Rudna” z pastorałką “Przychodzimy do stajenki”,
  • Zespół “Małe nutki” (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu) z pastorałką “Do stajenki”,
  • Amelię Migurską (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu) z pastorałką “W grudniowe noce”,
  • Zespół “Gwiazdeczki” (ze Szkoły Podstawowej w Rudnie) z pastorałką “Mikołajkowa kolęda”,
  • Wiktorię Stypa (ze Szkoły Podstawowej w Bycinie) z pastorałką “Całą noc padał śnieg”,
  • Marię Tomecką (ze Szkoły Podstawowej w Rudnie) z pastorałką “Zagraj dziecku kołysankę” oraz
  • Pawła Blaszczyka (ze Szkoły Podstawowej w Rudnie) z kolędą “Anioł pasterzom mówił”

Ponadto po odbiór nagród zapraszamy:

• Zespół wokalny z Przedszkola w Pławniowicach
  • Zespół wokalny “Przedszkolaki z Poniszowic”
  • Natalię Warzecha z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu
  • Maję Wilczek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu
  • Zespół “Dzwoneczki” ze Szkoły Podstawowej w Rudnie
  • Zespół “Małe gwiazdki” ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Zespół “Trzeciaki” ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Bycinie
  • Aleksandrę Klencz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu
  • Weronikę Czaja ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach oraz
  • Julię Wojnicką z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu.

45ec2954