Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

13 marca 2013

Wyniki konkursu „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

Kategoria Przedszkole

I miejsce
Ewelina Piecyk – PP Rudno
II miejsce
Jakub Blaszczyk- PP Rudno
III miejsce
Anna Nitkiewicz- PP Rudno
Renata Fura – Plastusie GOK
Natalia Zaczkowska – PP Rudno
Kinga Twardon -ZSP Rudziniec
Natalia Skrobek – Plastusie GOK

Wyróżnienia

Paulina Gołyś – Plastusie GOK
Kinga Twardon – Plastusie GOK
Kinga Styrc – PP Poniszowice
Alicja Klencz – ZSP Rudziniec
Amelia Wojnicka – ZSP Rudziniec
Nikola Tkocz – PP Poniszowice
Paulina Ledwig -Plastusie GOK
Emilia Miesiączek-PP Rudno
Paulina Orlik -PP.Rudno

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. I-III

I miejsce
Marek Morys – Rudno
II miejsce
Michalina Gajdzik – Rudziniec
Julia Pietrzik – Rudno
III miejsce
Sandra Luboisz -Poniszowice
Justyna Ceglarska -Rudziniec
Agata Stawiarska- Rudziniec
Grzegorz Sanecznik – Poniszowice
Dominik Dobosz – Rudziniec
Beata Gross – Pławniowice
Agata Fitzke- Rudno
Amelia Migurska – Rudziniec
Magda Jańczak – Bycina
Wyróżnienia
Natalia Stromska- Rudno
Paulina Koc – Poniszowice
Marek Morys- Rudno
Grzegorz Będzichowski- Rudno
Aleksandra Klencz- Rudziniec

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

I miejsce
Julia Kania – Rudziniec
Bartek Pankowski -Rudno
II miejsce
Aleksandra Czaja – Pławniowice
Agata Twardon – Bojszów
Weronika Klich-Poniszowice
III miejsce
Monika Szołtysik- Poniszowice
Justyna Hajduk- Rudziniec
Julia Kania- Rudziniec
Weronika Liszka- Kleszczów
Kancy Adam- Bojszów
Wyróżnienia
Marcel Grajlich – Rudno
Julia Rapsiewicz- Rudno
Sandra Walkiewicz – Rudno
Julia Wojnicka- Rudziniec
Betina Fitzke- Kleszczów
Jakub Gniecki – Poniszowice
Wioletta Tumidajewicz- Poniszowice

Kategoria Gimnazjum

I miejsce
Jacek Morys
Agnieszka Drewniok
II miejsce
Patrycja Kocur
Filip Lipka
Natalia Golombek
III miejsce
Angelika Szołtysik
Klaudia Tutak
Kamila Obłonczek
Patrycja Leksy
Justyna Sikora

Wręczenie nagród odbyło się 4 kwietnia 2013 r. o godz. 17.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Poniszowicach.