Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

Harmonogram zajęć cyklicznych

PONIEDZIAŁEK

 

  • zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p.Piotra Golombek

godz. 16.00-19.00 Siedziba GOK Rudziniec

  • zajęcia “Aktywny Senior 60+” prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 9.00-13.00 Siedziba GOK w Poniszowicach

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 12.45-14.20 Szkoła Podstawowa w Bycinie

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 14.45-16.00 Szkoła Podstawowa w Kleszczowie

  • zajęcia taneczne prowadzone przez “Studio Tańca, Zdrowia i Urody – Let’s Dance”

 

3 grupy:
godz. 15.00-16.00 – grupa SMILE

godz. 16.00 – 17.30 – grupa SWEET

godz. 17.30-19.00 – grupa STARS
Siedziba GOK w Poniszowicach

 

  • “Koło Twórczych Mam” prowadzone przez p. Annę Janicką

 

godz. 15.00-19.00 Siedziba GOK w Poniszowicach

 

 


k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

WTOREK

 

 

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 13.00-14.00 Przedszkole Publiczne w Rudnie

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 14.30-16.00 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnie

  •  zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 16.30-18.00 Świetlica sołecka w Łanach

  • zajęcia plastyczne “Plastusie” -  prowadzone przez p. Dorotę Stawiarską

godz. 12.40-14.15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 14.30-16.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

ŚRODA

 

  • zajęcia plastyczne “Plastusie” -  prowadzone przez p. Dorotę Stawiarską

godz. 12.40-14.15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 12.30-14.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 12.30-14.00 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Poniszowicach

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 16.30-18.00 Świetlica sołecka w Bojszowie

  • zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p. Piotra Golombek

godz. 16.00-19.00 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach

 

 

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

CZWARTEK

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 13.00-15.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 14.30-16.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

 

PIĄTEK

  • zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p. Piotra Golombek

godz. 14.30-17.30 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudnie

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 11.00-12.30 Świetlica w Łączy

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk

godz. 13.00-13.45 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnie

 

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

 

SOBOTA

 

  • zajęcia taneczne – “Mażoretki” prowadzone przez p. Marzenę Gruszka

godz. 9.00-16.00 Siedziba GOK w Poniszowicach