O nas

Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec jest gminną instytucją kultury. Podstawowym celem jest przygotowanie społeczeństwa do aktywnego uczestnictwa oraz rozwijania kultury na terenie Gminy. Pragniemy być swoistą przystanią dla ludzi z pasją, dla mieszkańców w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Chcemy, żeby oferta zajęć uwzględniała oczekiwania mieszkańców i dawała możliwość realizowania zainteresowań i rozwoju osobistego. Nasza działalność mówi o szerokim zasięgu społecznego oddziaływania oraz reagowaniu na potrzeby środowiska. Z pewnością przyczynia się do tego wielu oddanych sprawom kultury pracowników i animatorów.

Dyrektor – Danuta Czok
Główna księgowa - Edyta Janysek
Starszy referent – Dorota Palus
Instruktor zajęć plastyczno- rękodzielniczych – Anna Janicka