Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

17 stycznia 2016

Laureaci IX Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

17 grudnia 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury Rudziniec odbył się IX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek” – „Śpiewajmy i grajmy Maleńkiemu”. W festiwalu wzięło udział 180 uczniów ze szkół i przedszkoli Gminy Rudziniec. Komisja konkursowa w składzie: Pan Adam Wójcik, Pani Danuta Czok, Pan Leszek Zając, Pan Andrzej Lukoszek oraz Pan Piotr Golombek, po burzliwych naradach przyznała nagrody w dziewięciu kategoriach. Ogłoszenie szczegółowych wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystego „Koncertu Kolęd” – 17 stycznia 2016r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudzińcu.


Do zaprezentowania się podczas “Koncertu Kolęd”zapraszamy:

  • Weronikę Machulę z Przedszkola w Rudnie z pastorałką „Kolęda dla Jezusa”
  • Zespół „Gwiazdki” z Oddziału Przedszkolnego w Poniszowicach z pastorałką „Kolęda na niebie, kolęda na ziemi”
  • Natalię Opach ze Szkoły Podstawowej w Bycinie z pastorałką „Do stajenki”
  • Zespół wokalny z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rudzińcu z pastorałką „Świeć gwiazdeczko” oraz z kolędą „Przybieżeli do Betlejem”
  • Zespół „Drugaki” ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach z kolędą „Przylecieli aniołkowie”
  • Zespół „Dzwoneczki” ze Szkoły Podstawowej w Rudnie z pastorałką „Owieczki cieszycie się”
  • Pawła Imielę ze Szkoły Podstawowej w Bycinie z pastorałką „Północ już była”
  •  Zespół „Gwiazdeczki” ze Szkoły Podstawowej w Rudnie z pastorałką „Płatki śniegu”
  • Julię Rapsiewicz z Gimnazjum w Rudzińcu z kolędą „Z narodzenia Pana”
  • Jakuba Gnieckiego z GOK Rudziniec
  • Adama Kancy z GOK Rudziniec z kolędą „Mędrcy świata”

Ponadto po odbiór nagród zapraszamy:

  • Zespół “Przedszkolaki z Poniszowic”
  • Zespół “Przedszkolaki z Rudna”
  • Kingę Kocur ze Szkoły Podstawowej w Chechle
  • Martę Haba ze Szkoły Podstawowej w Chechle
  • Zespół „Drugaki” ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Zespół „Trzeciaki” ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Chechle
  • Amelię Migurską ze Szkoły Podstawowej w Rudzińcu
  • Sandrę Czubin ze Szkoły Podstawowej w Rudzińcu
  • Natalię Warmons ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Juliannę Jacek ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Paulinę Imielę z Gimnazjum w Rudzińcu
  • Wiktorię Plichta z Gimnazjum w Rudzińcu
  • Pawła Blaszczyka z GOK Rudziniec
  • Alicję i Aleksandrę Klencz ze Szkoły Podstawowej w Rudzińcu
  • Emilię Miesiączek i Karola Kancy z GOK Rudziniec
  • Szymona Makselona i Magdalenę Jesionek z GOK Rudziniec