Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

18 stycznia 2015

Laureaci VIII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

18 grudnia 2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury Rudziniec odbył się VIII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek” – „Śpiewajmy i grajmy Maleńkiemu”. W przeglądzie wzięło udział 160 uczniów ze szkół i przedszkoli Gminy Rudziniec. Komisja konkursowa w składzie: Pani Danuta Czok, Pani Anna Blaszczyk, Pan Andrzej Lukoszek oraz Pan Piotr Golombek, po burzliwych naradach przyznała nagrody w jedenastu kategoriach. Ogłoszenie szczegółowych wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystego „Koncertu Kolęd” – 18 stycznia 2015r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudzińcu.


Do zaprezentowania się podczas „Koncertu Kolęd” zapraszamy:

  • Zespół „Śnieżynki” (z Przedszkola w Rudzińcu) z pastorałką „To są święta”
  • Zespół „Przedszkolaczki z Rudna” z pastorałką „Witaj Jezu ukochany”
  • Duet Aleksander Zwiernik, Mateusz Drost (z Przedszkola w Rudnie) z kolędą „Przylecieli aniołkowie”
  • Magdalenę Woszek (z Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Poniszowicach) z kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”
  • Zespół „Małe gwiazdeczki” (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu) z pastorałką „Pastuszkowie bracia mili”
  • Zespół „Dzwoneczki” (ze Szkoły Podstawowej w Rudnie) z pastorałką „Kundel rudy”
  • Zespół „Pierwszaczki” (ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach) z pastorałką „Nasza kolęda”
  • Zespół wokalno-instrumentalny GOK Rudziniec / Szkoła Podstawowa w Rudnie z kolędą „Cicha noc”
  • Pawła Imielę (ze Szkoły Podstawowej w Bycinie) z kolędą „Przybieżeli do Betlejem”
  • Zespół „Gwiazdeczki” (ze Szkoły Podstawowej w Rudnie) z pastorałką „Oj maluśki”
  • Wiktorię Stypa (ze Szkoły Podstawowej w Bycinie) z pastorałką „Kolęda dla nieobecnych”
  • Sandrę Czubin (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu) z pastorałką „Maleńki Jezu”
  • Martę Brzoza (ze Szkoły Podstawowej w Rudnie) z pastorałką „Znak pokoju”
  • Duet Wiktoria Kainka i Aleksander Heese (z Gimnazjum w Rudzińcu) z kolędą „Bracia patrzcie jeno”
  • Duet Julia Wojnicka i Mariusz Stranczik (z GOK Rudziniec) z pastorałką „Last Christmas”
  • Julię Wojnicką (z GOK Rudziniec) z kolędą „Gdy śliczna Panna”
  • Aleksandrę Klencz (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu) z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Ponadto po odbiór nagród zapraszamy:

  • Zespół „Przedszkolaczki z Poniszowic”
  • Zespół wokalny z Przedszkola w Słupsku
  • Zespół „Rio” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pławniowicach
  • Zespół „Gwiazdki” z Szkoły Podstawowej w Poniszowicach
  • Zespół „Gwiazdeczki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pławniowicach
  • Natalię Warzecha z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu
  • Amelię Janczewską z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pławniowicach
  • Duet Julia Rapsiewicz oraz Karolina Zgorzałek z Gimnazjum w Rudzińcu
  • Pawła Blaszczyka z GOK Rudziniec
  • Jakuba Gnieckiego z GOK Rudziniec

Oprócz przyznanych miejsc Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienia dla Przedszkola w Pławniowicach oraz dla Zespołu „Krasnale” z Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Poniszowicach. Pamiątkowe dyplomy zostaną dostarczone do placówek.

 

45ec2954