Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

8 stycznia 2017

Laureaci X Gminnego Festwialu Kolęd i Pastorałek

21 grudnia 2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury Rudziniec odbył się X Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek” – „Śpiewajmy i grajmy Maleńkiemu”. W festiwalu wzięło udział 230 uczniów ze szkół i przedszkoli Gminy Rudziniec. Komisja konkursowa w składzie: Pan Rafał Marks, Pani Danuta Czok, Pan Andrzej Lukoszek oraz Pan Piotr Golombek, po burzliwych naradach przyznała nagrody w dziewięciu kategoriach. Ogłoszenie szczegółowych wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystego „Koncertu Kolęd” – 8 stycznia 2017r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudzińcu.


Do zaprezentowania się podczas “Koncertu Kolęd”zapraszamy:

  • Alicję i Aleksandrę Klencz z kolędą „Nie było miejsca dla Ciebie”,
  • Kingę Twardon z kolędą „Tryumfy Króla Niebieskiego”,
  • Jakuba Gnieckiego z pastorałką „White Christmas”,
  • Zespół „Świąteczne Wesołki” z ZS-P w Rudnie z pastorałką „Zbudźcie się już pastuszkowie”,
  • Oliwę Bohm z ZS-P w Rudnie z pastorałką „Cicho, cicho na paluszkach”,
  • Zespół „Gwiazdy i Gwiazdeczki” z ZS-P w Rudzińcu z pastorałką „Gwiazdy tańczyły”,
  • Zespół „Trzeciaki” z ZS-P w Poniszowicach z kolędą „Z narodzenia Pana”,
  • Ewę Stypa ze Szkoły Podstawowej w Bycinie z pastorałką „Zagraj dziecku kołysankę”,
  • Zespół „Gwiazdeczki” z ZS-P w Rudnie z kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”,
  • Martynę Warmons ze Szkoły Podstawowej w Bycinie z pastorałką „Wigilijna pastorałka”,
  • Weronikę Klaka z ZS-P w Pławniowicach z pastorałką „Hej starsi i dzieci”,
  • Zespół z kl. III a z Gimnazjum w Rudzińcu z pastorałką „Będzie kolęda” oraz kolędą „Przybieżeli do Betlejem”,
  • Wiktorię Stypę  z Gimnazjum w Rudzińcu z pastorałką „Mario czy już wiesz”

Ponadto po odbiór nagród zapraszamy:

  • Marcelinę Szolich i Sandrę Tobolik,
  • Emilię Miesiączek i Karola Kancy,
  • Oskara Płazińskiego,
  • Magdalenę Jesionek i Szymona Makselona,
  • Zuzannę Bożek,
  • Krzysztofa Tkocza,
  • Pawła Blaszczyka,
  • Zespół „Kolędnicy” z ZS-P w Poniszowicach,
  • Magdalenę Woszek
  • Zespół „Owieczki” z ZS-P w Rudnie
  • Zespół „Dzwoneczki” z ZS-P w Rudnie
  • Zespół „Kolędnicy” z Szkoły Podstawowej w Chechle
  • Kingę Kocur
  • Martę Haba
  • Weronikę Wilczek i Karinę Klita
  • Natalię Zaczkowską,
  • Amelię Migurską,
  • Pawła Imielę,
  • Paulinę Imielę oraz
  • Wiktorię Plichta