Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

13 kwietnia 2015

Lista osób nagrodzonych w konkursach „Moja Palma jest najpiękniejsza” oraz „Pisanka Wielkanocna”

Dyrektor GOK Rudziniec oraz Wójt Gminy Rudziniec zapraszają 13 kwietnia 2015r. o godz. 17.00 do siedziby GOK w Poniszowicach, gdzie odbędzie się Podsumowanie Projektu „Plastyka Obrzędowa Świąt Wielkiej Nocy”, w ramach którego zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia za konkursy: „Pisanka Wielkanocna” oraz „Moja palma jest najpiękniejsza!”. Na konkurs „Pisanka Wielkanocna” wpłynęło 177 prac z czego 26 zostało nagrodzonych a 34 prace zostały wyróżnione. Natomiast w konkursie „Moja Palma jest najpiękniejsza” zostało zgłoszonych 46 palm, z których komisja konkursowa nagrodziła 23 a 10 przyznała wyróżnienia.


Poniżej znajduje się lista osób zaproszonych po odbiór nagród za zajęcie I, II lub III miejsca w konkursie „Pisanka Wielkanocna”

Kategoria PRZEDSZKOLA

  • Błażej Dytko – Przedszkole Rudno
  • Maja Połaczańska – Przedszkole Poniszowice
  • Julia Rekus – Przedszkole Poniszowice
  • Martyna Gmyrek – Przedszkole Poniszowice

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

  • Dawid Gruchman – SP Bojszów
  • Izabella Flak – SP Poniszowice
  • Jakub Blaszczyk – SP Rudno
  • Oliwer Gold – SP Bojszów
  • Kacper Łatka – SP Bojszów
  • Marlena Rapsiewicz – SP Rudno

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

  • Oliwia Gołąbek – SP Chechło
  • Julia Wojnicka – ZS-P Rudziniec
  • Agata Stawiarska – ZS-P Rudziniec
  • Adam Kancy – SP Bojszów
  • Piotr Kaduk – SP Bojszów
  • Marek Morys – SP Rudno
  • Martyna Najda – SP Chechło

Kategoria GIMNAZJUM

  • Weronika Liszka
  • Betina Fitzke
  • Aleksandra Czaja
  • Oliwia Konopka
  • Agnieszka Drewniok

 Kategoria DOROŚLI

  • Pani Wanda Klytta-Łaszczyk – Rudno
  • Pani Anna Blaszczyk – Rudno
  • Wiesława Żytkiewicz
  • Małgorzata Ziubrzycka – Poniszowice

Po dyplomy za wyróżnienia zapraszamy następujące osoby:

  • Paulina Mika – Przedszkole Rudno
  • Lena Domzioł – Przedszkole Rudno
  • Milena Kałuża – Przedszkole Rudno
  • Filip Ratański – Przedszkole Rudno
  • Weronika Spałek – Przedszkole Poniszowice
  • Anna Smolka – Przedszkole Poniszowice
  • Magdalena Woszek – Punkt Przedszkolny przy SP w Poniszowicach
  • Ina Materla – Przedszkole Słupsko
  • Oliwia Böhm – Przedszkole Rudno
  • Mateusz Drost – Przedszkole Rudno
  • Daniel Rychlik – Przedszkole Poniszowice
  • Natalia Erle – SP Bojszów
  • Tomasz Drost – SP Rudno
  • Adam Lerka – SP Bojszów
  • Julia Przybyła – SP Bojszów
  • Katarzyna Śladkowska – SP Bojszów
  • Dagmara Pawletko – SP Rudno
  • Patrycja Chydzińska – SP Poniszowice
  • Bianca Rychlik – SP Poniszowice
  • Julia Baraniec – ZS-P Pławniowice
  • Julia Mysłowiecka – SP Kleszczów
  • Natalia Frejno – SP Bojszów
  • Julia Kania – ZS-P Rudziniec
  • Stanisław Rygner – SP Kleszczów
  • Dominika Golba – SP Kleszczów
  • Sabina Ochudlo – SP Kleszczów
  • Martyna Ząbkiewicz – ZS-P Pławniowice
  • Wioletta Tumidajewicz – SP Poniszowice
  • Uczniowie kl. IV-VI SP Poniszowice
  • Natalia Ćwiklińska – SP Kleszczów
  • Sonia Matlok – Gimnazjum Rudziniec
  • Nikola Andrusiak – Gimnazjum Rudziniec
  • Pani Katarzyna Połaczańska – Niewiesze
  • Pani Joanna Śladkowska – Bojszów

Poniżej znajduje się lista osób zaproszonych po odbiór nagród za zajęcie I, II lub III miejsca w konkursie „Moja Palma jest najpiękniejsza!”

Kategoria PRZEDSZKOLA – PRACE INDYWIDUALNE

  • Mateusz Drost – Przedszkole Rudno
  • Wojciech Muskalla – Przedszkole Rudno
  • Maja Połaczańska – Przedszkole Poniszowice

Kategoria PRZEDSZKOLA – PRACE GRUPOWE

  • Grupa „Puchatki” Przedszkole Rudziniec
  • Grupa „Krasnale” Przedszkole Rudziniec

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III – PRACE INDYWIDUALNE

  • Krzysztof Woszek – SP Poniszowice
  • Emilia Miesiączek – SP Rudno
  • Paweł Rys – SP Rudno

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL.I-III – PRACE GRUPOWE

  • Grupa GOK Rudziniec
  • kl. II ZS-P Pławniowice (Marta Foik, Marcelina Szolich, Wiktoria Rygiol, Dawid Leśnyczyk, Martyna Bem, Aleksandra Tekla, Szymon Makselon, Sandra Tobolik)

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI – PRACE INDYWIDUALNE

  • Jakub Gniecki – SP Poniszowice
  • Beata Gross – ZS-P Pławniowice
  • Agata Styrc – SP Poniszowice
  • Julia Kania – ZS-P Rudziniec
  • Bartosz Smolka – SP Poniszowice

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI – PRACE GRUPOWE

  • Szkoła Podstawowa w Poniszowicach
  • Dominika Golba i Małgorzata Fitzke – SP Kleszczów
  • Amelia Janczewska i Julia Baraniec – ZS-P Pławniowice
  • Lena Budner i Wioletta Tumidajewicz – SP Poniszowice

Kategoria GIMNAZJUM

  • Joanna Fitzke
  • Wiktoria Karaszewska

Kategoria DOROŚLI

  • Pani Magdalena Flak – Niewiesze
  • Pani Ewa Gross – Pławniowice

Po dyplomy za wyróżnienia zapraszamy następujące osoby:

  • Marek Flak i Dawid Miozga – SP Poniszowice
  • Denis Tkocz – SP Poniszowice
  • Bartłomiej Czaja – SP Poniszowice
  • Ewelina Piecyk – SP Rudno
  • Natalia Warmons – SP Poniszowice
  • Martyna Klich – SP Poniszowice
  • Julia Wolny – ZS-P Pławniowice
  • Marlena Rapsiewicz – SP Rudno
  • Paulina Mika – Przedszkole Rudno
  • Weronika Machula – Przedszkole Rudno

Szczegółowe wyniki zostaną ogłoszone podczas Podsumowania Projektu

„Plastyka Obrzędowa Świąt Wielkiej Nocy”

13 kwietnia 2015r. o godz. 17.00 w siedzibie GOK w Poniszowicach

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR NAGRÓD!!!