Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

24 kwietnia 2014

Lista osób nagrodzonych w konkursie „Pisanka Wielkanocna”

W tym roku po raz pierwszy Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec zorganizował konkurs „Pisanka Wielkanocna”, nad którym patronat objął Wójt Gminy Rudziniec. Na konkurs wpłynęło 145 prac z czego 68 zostało nagrodzonych. 24 kwietnia 2014r. o godz. 17.00 w siedzibie GOK w Poniszowicach odbędzie się Podsumowanie Projektu „Plastyka Obrzędowa Świąt Wielkiej Nocy”, w ramach którego zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia za konkursy: „Pisanka Wielkanocna” oraz „Moja palma jest najpiękniejsza!”.


Poniżej znajduje się lista osób zaproszonych po odbiór nagród w konkursie „Pisanka Wielkanocna”

Kategoria PRZEDSZKOLA

  • Maja Połaczańska – Przedszkole Słupsko
  • Magdalena Woszek – Przedszkole Słupsko
  • Krzysztof Woszek – Przedszkole Słupsko
  • Mateusz Drost – Przedszkole Rudno
  • Jakub Połaczański – Przedszkole Słupsko
  • Ina Materla – Przedszkole Słupsko
  • Grupa GOK Rudziniec z Przedszkola w Rudnie

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

  • Marta Olszowy – SP Rudno
  • Marek Flak – SP Poniszowice 
  • Emilia Miesiączek – SP Rudno
  • Ewelina Piecyk – SP Rudno
  • Oliwia Kosieniak – SP Rudziniec
  • Patrycja Chydzińska – Grupa GOK Poniszowice
  • Mateusz Kulot – SP Poniszowice
  • Tomasz Drost – SP Rudno
  • Jakub Orlik – SP Rudno
  • Dawid Gruchman – SP Bojszów
  • Julia Liszka – SP Rudno
  • Maja Ejdys – SP Kleszczów
  • Aleksandra Luboisz – SP Poniszowice
  • Justyna Ceglarska – SP Rudziniec
  • Marek Morys – SP Rudno

 Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

  • Maja Krzemień – SP Kleszczów
  • Adam Kancy -SP Bojszów
  • Weronika Czaja – Grupa GOK Poniszowice
  • Katarzyna Tkocz – SP Rudno
  • Wiktoria Kardas – SP Bojszów
  • Oliwer Styś – SP Poniszowice
  • Jakub Gniecki – SP Poniszowice
  • Andrzej Kołodziej – SP Kleszczów
  • Dominika Golba – SP Kleszczów
  • Natalia Ćwiklińska – SP Kleszczów
  • Julia Kania – SP Rudziniec
  • Monika Jacek – SP Poniszowice
  • Jakub Żyłka – SP Poniszowice
  • Natalia Warmons – SP Poniszowice
  • Dawid Nowak – SP Bojszów
  • Wiktoria Godula – SP Chechło
  • Bartłomiej Orlik – SP Rudno
  • Julia Pietrzik – SP Rudno
  • Bartłomiej Pankowski – SP Rudno
  • Aneta Marks – SP Bojszów
  • Bartłomiej Wróbel – SP Kleszczów
  • Piotr Kaduk – SP Bojszów
  • Martyna Szendzielorz – SP Kleszczów
  • Marta Brzoza – SP Rudno
  • Michał Najda – SP Chechło
  • Sandra Hampel – SP Bojszów
  • Wiktoria Kocurek – SP Bojszów
  • Anna Progsza – SP Chechło

 Kategoria GIMNAZJUM

  • Julia Rapsiewicz
  • Anna Czaja
  • Angelika Szołtysik
  • Monika Szołtysik
  • Aleksandra Hasa
  • Jakub Mieszczok
  • Aleksandra Czaja
  • Betina Fitzke
  • Agnieszka Drewniok
  • Agnieszka Szołtysik
  • Kamila Ignacy
  • Sandra Franecki

 Kategoria DOROŚLI

  • Pani Wanda Klytta-Łaszczyk – Rudno
  • Pani Katarzyna Połaczańska – Niewiesze
  • Pan Mateusz Brzoza – Rudno
  • Pani Monika Kania – Łany
  • Pani Małgorzata Grecka – Kleszczów
  • Pani Janina Smolarczyk – Poniszowice

Szczegółowe wyniki zostaną ogłoszone podczas Podsumowania Projektu

„Plastyka Obrzędowa Świąt Wielkiej Nocy”

24 kwietnia 2014r. o godz. 17.00 w siedzibie GOK w Poniszowicach

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR NAGRÓD!!!