Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

30 kwietnia 2016

Wyniki konkursu „Moja Palma jest najpiękniejsza”

Na konkurs „Moja palma jest najpiękniejsza” wpłynęły 33 prace z czego 19 zostało nagrodzonych a 5 prac zostało wyróżnionych.

Komisja w składzie:

Zuzanna Wollek-Gaida – Sekretarz Gminy Rudziniec

Danuta Czok – Dyrektor GOK Rudziniec

Agnieszka Gruchman – pracownik Urzędu Gminy w Rudzińcu

Anna Janicka – pracownik GOK Rudziniec

Anna Blaszczyk – pracownik GOK Rudziniec

Dorota Palus – pracownik GOK Rudziniec

zadecydowała o następujących wynikach:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – PRACE INDYWIDUALNE

I MIEJSCE

Wojciech Muskalla – Przedszkole Rudno

Oliwia Böhm – Przedszkole Rudno

II MIEJSCE – Marta Wolny – Przedszkole Rudno

III MIEJSCE – Zuzanna Piechaczek – Przedszkole Rudno

WYRÓŻNIENIE

Nicola Kałuża – Przedszkole Rudno

Milena Kałuża – Przedszkole Rudno

Magdalena Woszek – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Poniszowicach

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – PRACE GRUPOWE

I MIEJSCE – Przedszkole Rudziniec

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III – PRACE INDYWIDUALNE

I MIEJSCE  – Dawid Gruchman – SP Bojszów

II MIEJSCE

Emilia Piszcz – ZS-P Pławniowice

Rafał Piszcz – ZS-P Pławniowice

III MIEJSCE – Krzysztof Woszek – SP Poniszowice

WYRÓŻNIENIE – Adam Rys – SP Rudno

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III – PRACE GRUPOWE

I MIEJSCE – KL. I ZS-P Pławniowice

II MIEJSCE

Grupa GOK Rudziniec/ SP Bycina

Grupa: Marcelina Szolich, Sandra Tobolik, Aleksandra Tekla, Szymon Makselon, Szymon Mołdrzyk – ZS-P Pławniowice

III MIEJSCE – Grupa GOK Rudziniec/SP Rudno

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI – PRACE INDYWIDUALNE

I MIEJSCE – Beata Gross – ZS-P Pławniowice

II MIEJSCE – Łukasz Tekla – ZS-P Pławniowice

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI – PRACE GRUPOWE

I MIEJSCE – Szkoła Podstawowa w Poniszowicach

 

KATEGORIA GIMNAZJUM

I MIEJSCE – Julia Wojnicka

II MIEJSCE – Julia Kania

WYRÓŻNIENIE – Andrzej Kołodziej

 

Nagrodę specjalną za najwyższą palmę

otrzymuje Agata Styrc

ze Szkoły Podstawowej w Poniszowicach.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!!

Rozdanie nagród odbędzie się podczas

„Podsumowania Plastyki Obrzędowej

Świąt Wielkiej Nocy”

14 kwietnia 2016r. o godz. 17.00

w siedzibie GOK w Poniszowicach.

Po prezentacji i wręczeniu nagród Uczestnicy konkursu  

będą mogli odebrać swoje prace.

Za prace nie odebrane w tym terminie

organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności.