Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

30 kwietnia 2016

Wyniki konkursu „Pisanka Wielkanocna”

Na konkurs „Pisanka Wielkanocna” wpłynęło 208 prac z czego 38 zostało nagrodzonych a 23 prace zostały wyróżnione.

Komisja w składzie:

Zuzanna Wollek-Gaida – Sekretarz Gminy Rudziniec

Danuta Czok – Dyrektor GOK Rudziniec

Agnieszka Gruchman – pracownik Urzędu Gminy w Rudzińcu

Anna Janicka – pracownik GOK Rudziniec

Anna Blaszczyk – pracownik GOK Rudziniec

Dorota Palus – pracownik GOK Rudziniec

zadecydowała o następujących wynikach:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – TECHNIKA NOWATORSKA

I MIEJSCE

Wiktor Erle – Przedszkole Bojszów

II MIEJSCE

Zuzanna Piechaczek –  Przedszkole Rudno

Szymon Gruchman – Przedszkole Bojszów

Magdalena  Woszek – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Poniszowicach

III MIEJSCE

Weronika Machula – Przedszkole Rudno

Olga Bochniak – Przedszkole Bojszów

WYRÓŻNIENIA

Wiktoria Kunce – Przedszkole Rudno

Olivier Janas – Przedszkole Rudno

Maciej Łucja – Przedszkole Słupsko

Julia Ciślik – Przedszkole Słupsko

Hanna Biskupek – Przedszkole Rudziniec

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – Przedszkole Poniszowice

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – TECHNIKA RYTOWNICZA

I MIEJSCE – Maja Połaczańska – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Poniszowicach

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III – TECHNIKA NOWATORSKA

I MIEJSCE

Ewelina Piecyk – SP Rudno

Dawid Gruchman – SP Bojszów

II MIEJSCE

Julia Janicka – ZS-P Rudziniec

Natalia Erle – SP Bojszów

Krzysztof Woszek – SP Poniszowice

Emilia Janicka – ZS-P Rudziniec

Anna Nitkiewicz – SP Rudno

Jakub Kołtun – SP Poniszowice

III MIEJSCE

Natalia Strzępek – SP Rudno

WYRÓŻNIENIA

Paulina Ziubrzycka – SP Poniszowice

Zuzanna Bochniak – SP Bojszów

Amelia Wojnicka – ZS-P Rudziniec

Lena Dozmioł – SP Rudno

Karolina Pater – SP Rudno

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III – TECHNIKA RYTOWNICZA

I MIEJSCE – Jakub Blaszczyk – SP Rudno

II MIEJSCE – Jakub Połaczański – SP Poniszowice

III MIEJSCE – Kacper Łatka – SP Bojszów

WYRÓŻNIENIE – Kinga Twardon – SP Bojszów

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI – TECHNIKA NOWATORSKA

I MIEJSCE

Beata Gross – ZS-P Pławniowice

Mateusz Prusko – ZS-P Pławniowice

Bartłomiej Wróbel – SP Kleszczów

II MIEJSCE

Martyna Szendzielorz – SP Kleszczów

Martyna Czarny – SP Kleszczów

III MIEJSCE

Agata Szubert – SP Rudno

Karolina Mróz – SP Bycina

Bartosz Smolka – SP Poniszowice

Agata Winiecka – SP Chechło

Marcelina Przybyła – SP Bojszów

WYRÓŻNIENIA

Agata Stawiarska – ZS-P Rudziniec

Sandra Gorgoń – SP Bojszów

Agata Fitzke – SP Rudno

Łukasz Hajda – GOK Poniszowice/ SP Kleszczów

Daria Szurman – ZS-P Rudziniec

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI – TECHNIKA RYTOWNICZA

I MIEJSCE – Marek Morys – SP Rudno

WYRÓŻNIENIA

Piotr Kaduk – SP Bojszów

Patrycja Janik – SP Bycina

 

KATEGORIA GIMNAZJUM – TECHNIKA NOWATORSKA

I MIEJSCE

Dominika Golba

Julia Kania

II MIEJSCE

Julia Wojnicka

III MIEJSCE

Adam Kancy

WYRÓŻNIENIE

Betina Fitzke

Małgorzata Fitzke

 

KATEGORIA GIMNAZJUM – TECHNIKA RYTOWNICZA

WYRÓŻNIENIA

Marta Brzoza

Karolina Janik

 

KATEGORIA DOROŚLI -TECHNIKA NOWATORSKA

I MIEJSCE

Katarzyna Liszka

Franciszek Tomanek

II MIEJSCE – Mateusz Brzoza

WYRÓŻNIENIE – Bożena Wołosz

 

KATEGORIA DOROŚLI – TECHNIKA RYTOWNICZA

I MIEJSCE – Alicja Stypa – Bycina

 

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!!

Rozdanie nagród odbędzie się podczas

„Podsumowania Plastyki Obrzędowej

Świąt Wielkiej Nocy”

14 kwietnia 2016r. o godz. 17.00

w siedzibie GOK w Poniszowicach.

Po prezentacji i wręczeniu nagród Uczestnicy konkursu  

będą mogli odebrać swoje prace.

Za prace nie odebrane w tym terminie

organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności.