Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

17 stycznia 2016

Wyniki konkursu plastycznego na „Szopkę Bożonarodzeniową”

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa”

Na konkurs plastyczny napłynęło 36 prac, które zostały ocenione w 8 kategoriach.

Komisja w składzie:

Zuzanna Wollek-Gaida – Sekretarz Gminy Rudziniec

Danuta Czok – Dyrektor GOK Rudziniec

Brygida Gomolla – pracownik Urzędu Gminy w Rudzińcu

Konrad Hecht – pracownik Urzędu Gminy w Rudzińcu

Anna Janicka – pracownik GOK Rudziniec

Dorota Palus – pracownik GOK Rudziniec

zadecydowała o następujących wynikach:

 

PRACE GRUPOWE

PRZEDSZKOLA

I miejsce

Oddział Przedszkolny Poniszowice

II miejsce

Przedszkole Rudziniec

III miejsce

Przedszkole Poniszowice

Wyróżnienie

3-4 latki – Przedszkole Chechło

5-6 latki – Przedszkole Chechło

 

PRACE INDYWIDUALNE

PRZEDSZKOLA

Wyróżnienie

Jakub Kocieniewski – Przedszkole Rudziniec

 

PRACE GRUPOWE

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce

Marcelina Szolich, Sandra Tobolik, Marta Foik, Martyna Bem, Szymon Makselon

ze Szkoły Podstawowej w Pławniowicach

II miejsce

Grupa świetlicowa ze Szkoły Podstawowej w Chechle

III miejsce

Klasa I ze Szkoły Podstawowej w Chechle

 

PRACE INDYWIDUALNE

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce

Amelia Wojnicka – Szkoła Podstawowa w Rudzińcu

II miejsce

Dawid Gruchman – Szkoła Podstawowa w Bojszowie

III miejsce

Anna Nitkiewicz – Szkoła Podstawowa w Rudnie

Wyróżnienia

Marlena Rapsiewicz – Szkoła Podstawowa w Rudnie

Marcin Wieszok – Szkoła Podstawowa w Rudnie

Ewelina Piecyk – Szkoła Podstawowa w Rudnie

Szymon Niewolik – Szkoła Podstawowa w Rudnie

 

PRACE INDYWIDUALNE

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

I miejsce

Agata Szubert – Szkoła Podstawowa w Rudnie

II miejsce

Maksymilian Borkowski – Szkoła Podstawowa w Pławniowicach

 

 

PRACE GRUPOWE

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

I miejsce

Gabriela Prusko, Katarzyna Foik, Mateusz Prusko, Beata Gross

ze Szkoły Podstawowej w Pławniowicach

II miejsce

Wiktoria Hartman  i Martyna Czarny

ze Szkoły Podstawowej w Kleszczowie

III miejsce

Oliwia Gołąbek i Wiktoria Godula

ze Szkoły Podstawowej w Chechle

Wyróżnienie

> Natan Adamczewski, Martyna Ząbkiewicz, Kacper Grajlich, Dominik Lubojański, Paweł Mróz, Tomasz Sczedzina, Weronika Klaka

ze Szkoły Podstawowej w Pławniowicach

> Martyna Najda i Rafał Nawrot

ze Szkoły Podstawowej w Chechle

> Emilia Bryja i Mateusz Godziek

ze Szkoły Podstawowej w Kleszczowie

> Daniel Mruk i Łukasz Tekla

ze Szkoły Podstawowej w Pławniowicach

 

GIMNAZJUM

I miejsce

Paweł Lisok

II miejsce

Julia Kania

 

RODZINY

I miejsce

Rodz. Ząbkiewicz – Taciszów

II miejsce

Sabina i Gabriela Ochudło – Ligota Łabędzka

III miejsce

Ewa i Beata Gross – Pławniowice

Wyróżnienie

Adam Wróbel z tatą – Rudziniec

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!!

Rozdanie nagród odbędzie się podczas „Koncertu Kolęd”

17 stycznia 2016r. o godz. 16.00

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudzińcu.

Po prezentacji i wręczeniu nagród Uczestnicy konkursu  

będą mogli odebrać swoje prace.

Za prace nie odebrane w tym terminie

organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności.