Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

Zajęcia cykliczne

PONIEDZIAŁEK

– zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p. Piotra Golombek – godz. 16.00-17.30
siedziba GOK Rudziniec
– zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Adama Sowę – godz. 17.00-18.45
Szkoła Podstawowa w Rudnie
– zajęcia plastyczne dla dzieci przedszkolnych prowadzone przez p. Dorotę Stawiarską – godz. 14.45-15.30
budynek Przedszkola w Rudzińcu

– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 15.00-16.30
Szkoła Podstawowa w Bycinie
– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 17.00-18.30
Szkoła Podstawowa w Kleszczowie

WTOREK

– zajęcia taneczne prowadzone przez „Studio Tańca, Zdrowia i Urody – Let’s Dance”
2 grupy:
godz. 15.00 – 16.30 – grupa początkująca
godz. 16.30 – 18.00 – grupa zaawansowana
Siedziba GOK Rudziniec w Poniszowicach
– „Koło Rękodzielników Gminy Rudziniec” prowadzone przez p. Annę Janicką  – godz. 15.00-18.00
Siedziba GOK Rudziniec w Poniszowicach
– zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Adama Sowę – godz. 17.00-19.30
Świetlica sołecka w Bojszowie
– zajęcia nauki gry na saksofonie prowadzone przez p. Michała Głąb – godz. 17.15-18.15
Siedziba GOK Rudziniec
– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 14.00-15.30
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach
– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 16.00-17.30
Świetlica sołecka – OSP w Łanach

ŚRODA

– zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Henryka Pielichowskiego – godz. 17.00-19.00
Siedziba GOK Rudziniec w Poniszowicach
– zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Adama Sowę – godz. 17.00-17.45
Szkoła Podstawowa w Rudnie


CZWARTEK

– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 14.30-16.00
Siedziba GOK Rudziniec w Poniszowicach


PIĄTEK

– zajęcia nauki gry na keyboardzie i pianinie prowadzone przez p. Piotra Golombek – godz. 14.00-17.30

Szkoła Podstawowa w Rudnie
– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 14.30-17.30
Szkoła Podstawowa w Rudnie
– zajęcia plastyczno-rękodzielnicze prowadzone przez p. Annę Blaszczyk – godz. 18.00-19.30
Świetlica sołecka w Łączy


SOBOTA

– Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta prowadzona przez p. Michała Głąb – godz. 18.00-19.30
– www.orkiestraponiszowice.com.pl
Siedziba GOK Rudziniec w Poniszowicach

– zajęcia taneczne – „Mażoretki” prowadzone przez p. Marzenę Gruszka – godz. 12.00-15.00
Siedziba GOK w Poniszowicach
– zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Henryka Pielichowskiego – godz. 14.00-18.00
Sala OSP w Rudzińcu