Deklaracja dostępności

Harmonogram zajęć cyklicznych | Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

Harmonogram zajęć cyklicznych

PONIEDZIAŁEK

 

  • zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p.Piotra Golombek

godz. 16.00-19.00 Siedziba GOK Rudziniec

  • zajęcia „Aktywny Senior 60+” prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 9.00-13.00 Siedziba GOK w Poniszowicach

  • zajęcia plastyczne „Plastusie” prowadzone przez p. Dorotę Stawiarską

godz. 12.50-13.35 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze dla młodzieży prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 13.30-16.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

 

 


k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

WTOREK

 

  •  zajęcia taneczne prowadzone przez „Studio Tańca, Zdrowia i Urody – Let’s Dance”

3 grupy:
godz. 15.00-16.00 – grupa SMILE

godz. 16.00 – 17.30 – grupa SWEET

godz. 17.30-19.00 – grupa STARS

Siedziba GOK w Poniszowicach

 

  • „Koło Twórczych Mam” prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 15.00-19.00 Siedziba GOK w Poniszowicach

  • zajęcia plastyczne „Plastusie” –  prowadzone przez p. Dorotę Stawiarską

godz. 13.45-14.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

 

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

ŚRODA

 

  • zajęcia plastyczne „Plastusie” –  prowadzone przez p. Dorotę Stawiarską

godz. 12.50-14.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

  • zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p. Piotra Golombek

godz. 16.00-19.00 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach

  • zajęcia teatralne grupy „KATASTROFA” prowadzone przez p. Wiolettę Dymel

godz. 17.30-19.00 Siedziba GOK w Poniszowicach

 

 

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

CZWARTEK

  • zajęcia wokalne prowadzone przez p. Andrzeja Lukoszka

godz. 16.00-18.00  Siedziba GOK w Poniszowicach

  • zajęcia plastyczno-rękodzielnicze dla młodzieży prowadzone przez p. Annę Janicką

godz. 13.30-16.30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

 

PIĄTEK

  • zajęcia nauki gry na keyboardzie prowadzone przez p. Piotra Golombek

godz. 14.30-17.30 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudnie

  • zajęcia wokalne prowadzone przez p. Andrzeja Lukoszka

godz. 16.00-18.00  Siedziba GOK w Poniszowicach

 

 

 

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,227ccc1

 

SOBOTA

 

  • zajęcia taneczne – „Mażoretki” prowadzone przez p. Marzenę Gruszka

godz. 9.00-14.00 Siedziba GOK w Poniszowicach