Deklaracja dostępności

Zajęcia taneczne | Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

Zajęcia taneczne

stars2

 

Zumbatomic to Zumba Fitness dla dzieci. Zajęcia te zacierają granice pomiędzy fitness’em a rozrywką. Mali tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach! Zumbatomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumbatomic dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumbatomic pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Zumbatomic to taniec, zabawa i rozwój Twojego dziecka!

Zajęcia Zumbatomic zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki grom i zabawom dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, np. gdzie powstały. Zajęcia taneczne prowadzone są przez p. Anię Nawarę.

W Gminnym Ośrodku Kultury działają 3 grupy taneczne:

GRUPA SMILE

GRUPA SWEET

GRUPA STARS

 

Jeżeli chcesz by Twoje Dziecko uczestniczyło w zajęciach należy:

– wypełnić deklarację
– opłacać comiesięczną składkę do 10-ego dnia każdego miesiąca (szczegóły w zakładce Cennik)
– ubrać dziecko wygodnie


Zapraszamy!

Zajęcia taneczne odbywają się w poniedziałki w siedzibie GOK Rudziniec (na czas remontu siedziby GOK zajęcia odbywają się w budynku ZS-P w Poniszowicach):

GRUPA SMILE – 15:00 – 16:00

GRUPA SWEET16:00 – 17:30

GRUPA STARS17.30-19.00